Menu Zavrieť

Moderné vianočné stromčeky.

Vianočný stromček 2021

vianocne-stromceky-borovice-klasik osnezeny-vianocny-stromcek-zasnezeny-so-snehom-borovica jedla-umely-vianocny-stromcek-cely-3d-ihlicie smrekovy-umely-vianocny-stromcek-3d-ihlicie husty-umely-vianocny-stromcek-3d-ihlicie uzky-umely-vianocny-stromcek-tuja-3d-ihlicie

Umelé vianočné stromčeky predaj.

Predaj začne 1.9.2021 a to za:

Dní Hod Min Sek

Výber a osobný odber stromčeka TU
Máme rozložené od 1.10.2021 najkrajšie 3D stromčeky.
V prípade záujmu si stromčeky pozrieť a zakúpiť nás prosím vopred kontaktujte.
Po.Ne. - tel. dohodou 0904 514 458

Za Náš obchod odporúčame:
celý 3D smrek
celá 3D jedľa

Moderný vianočný stromček do recepcie, reštaurácie, baru, moderných domov či bytov.

Čo raz častejšie sa môžeme stretnúť s trendovými kužeľovými vianočnými stromčekmi, ktoré môžeme nájsť na rôznych miestach kde nemáme dostatok miesta na klasický široký vianočný stromček. Výhodou týchto vianočných stromčekov je ich malá šírka, teda priemer stromčeka. Kužeľové vianočné stromčeky aj pre svoju menšiu šírku pôsobia veľmi robustne, čomu napomáha aj ich veľká hustota ihličia. Tieto kužeľové stromčeky považujeme za veľmi podarený štýlový vianočný doplnok na Vianoce. Stromčeky sa veľmi ľahko zdobia. Podobne, možno ešte ľahšie ako klasické vianočné stromčeky. Môžeme použiť klasické vianočné háčiky na zavesenie vianočnej výzdoby a dekoratívnych vianočných gúľ. Veľmi často využívame na zdobenie aj látkové girlandy, ktoré navinieme okolo stromčeka do špirály podobne ako aj vianočné osvetlenie rôznej farby. Ďalším doplnkom ktorý doporučujeme poučiť na výzdobu kužeľových umelých stromčekov je ratan. Jednoducho ho vo svojich vianočných farbách navinieme okolo stromčeka do špirálového tvaru. Čím je ratan hrubší, tým krajšie vynikne na vianočnom stromčeku. Doporučujeme použiť viacej farieb ratanu.
Veľmi dobre na vianočných stromčekov vyniknú ručne robené vianočné ozdoby. Môžeme si spraviť perníkové, slamené ale aj látkové trendy vianočné ozdoby.

Umelé vianočné stromčeky 2021

Umelé vianočné stromčeky predaj.

Kúpiť vianočný stromček.

Umelé vianočné stromčeky

moderne-umele-vianocne-stromceky-3d-konariky úzky vianočný stromček do úzkych priestorov  

Umelé vianočné stromčeky predaj.

Kúpiť vianočný stromček.

Publikované vUmelé vianočné stromčeky