Menu Zavrieť

Vianočné osvetlenie LED na Vianoce.

Vianočný stromček 2019

    

Umelé vianočné stromčeky predaj.

LED vianočné osvetlenie na vianočné stromčeky.

Osvetlenie vianočného stromčeka nájdete v našom e-shope.

Vianočné stromčeky a vianočná výzdoba sa nezaobíde bez poriadneho vianočného osvetlenia. V dnešnej dobe už máme rôzne druhy vianočného osvetlenia. Asi najznámejším a najlepším vianočným osvetlením je momentálne LED vianočné svetlá. Tieto LED svetlá sa nám „nevypália“ ako kedysi sa nám vypalovali klasické vianočné žiarovky, a my sme museli pracne hľadať, ktorá žiarovka sa vypálila a tú sme mohli potom vymeniť. Najhoršie bolo, keď sa nám vypálilo viacej žiaroviek naraz.

Pri dnešných LED vianočných svetlách sa nám nestane, že sa nám LED žiarovka vypáli. U týchto LED svetlách sa najčastejšie pokazí mechanická vec, napríklad sa roztrhne elektrická šnúra, ktorá sa dá ale väčšinou svojpomocne opraviť.

Ďalšou skvelou výhodou LED vianočných svetiel je ich nízka spotreba elektrickej energie. Keby sme si prepočítali ušetrenú elektrickú energiu LED svetiel oproti klasickým žiarovkám tak sa nám nákup LED svetiel rýchlo vráti. Ešte treba poznamenať, že keď si svetlá fyzicky nezničíme tak nám vydržia dlhé roky, a to preto, že LED žiarovky sa nevypaľujú.

Vianočné osvetlenie podľa farieb rozdeľujeme do troch hlavných kategórií:

  1. Teplá biela farba: je to farba pripomínajúca slnko, teda troška žltkastá farba.
  2. Studená biela farba: je to čisto biela farba, úplne biela, mala by pripomínať farbu vonkajšku a mala by byť čo najviac biela.
  3. Farebné vianočné žiarovky: buď je celé vianočné osvetlenie jednej rôznej farby, alebo je to MIX všetkých farieb.

Vianočné stromčeky 2019

    

Umelé vianočné stromčeky predaj.

Umelé vianočné stromčeky

   

    

Umelé vianočné stromčeky predaj.
Posted in Vianočné osvetlenie