Menu Zavrieť

Umelé vianočné stromčeky bez stresu a starostí.

Vianočný stromček 2019

    

Umelé vianočné stromčeky predaj.

Umelý vianočný stromček 3D.

Aby sme mali Vianoce bez starostí a zbytočného stresu koľko nám živý vianočný stromček vydrží, nevyschne a neopadá ešte pred štedrým dnom, odporúčame si zaobstarať umelý vianočný stromček, ktorý je na nerozoznanie od živého stromčeka. Za takéto stromčeky môžeme považovať kvalitné umelé vianočné stromčeky vyrobené z 3D čečiny. Konáriky vyrobené z 3D mäkkej trojrozmernej čečiny presne imitujú živé vianočné stromčeky.

Umelé 3D vianočné stromčeky majú viacero výhod:

Imitácia: Kvalitné 3D vianočné stromčeky sú na nerozoznanie od živého stromčeka. Niekedy ani z blízka nezistíte, že sa jedná o umelý stromček. Dokonca 3D ihličie je aj na dotyk veľmi príjemné.

Trvácnosť: Umelé vianočné stromčeky 3D vydržia dlhé roky. Ich konáriky z 3D vetvičiek sa nezľahnú ani po viacerých rokoch, kedy budú uskladnené v krabiciach. Ich 3D ihličie neopadáva ako klasické nastrihané ihličie, nemusíte sa báť, že po niekoľkých rokoch Vám zostane len riedky vianočný stromček.

Farebné prevedenie: Na umelých 3D vianočných stromčekoch nájdeme niekoľko plynulých prechodov farieb, aby čo naj-presvedčivejšie imitovali živé stromčeky v prírode. Najčastejšie sú končeky konárikov zafarbené bledšou farbou, čo má imitovať nové vyrastajúce konáriky.

Hustota: Umelé vianočné stromčeky zodpopedajú hustote živých vianočných stromčekov. Ihličie ako aj konáriky sú rozložené reálne. Vytvárajú pekný kompaktný vzhľad, ako u živých stromčekov dosiahneme len veľmi ťažko.

Jednoduchosť a bez stresu: Po zakúpený umelého vianočného stromčeka máte postarané na dlhé roky dopredu. Už sa nemusíte báť či nájdete a kúpite pekný živý vianočný stromček na Vianoce. Pri kúpe umelého stromčeka cez Náš e-shop máte postarané aj o dopravu k Vám domov, vianočný stromček Vám privezieme. Umelé vianočné stromčeky sa ľahko rozkladajú, zvládne to každý aj bez návodu.

Neopadávajú a máte čisto: Umelé stromčeky z 3D ihličia neopadávajú. Po rozložený 3D vianočného stromčeka budete mať celé vianoce pod stromčekom čisto, už žiadne opadané uschnuté ihličie a zbytočné vysávanie.

Skladnosť: Umelé vianočné stromčeky jednoducho po vianočných sviatkoch uskladníte v krabici niekde na povale, najlepšie v suchom a tmavom mieste. A pred blížiacimi sa ďalšími Vianocami ich bez stresu vytiahneme a jednoducho rozložíme. Stačí ozdobiť a užívať vianočnú pohodu.

Tvarovanie: Aj umelý stromček 3D sa dá každý rok rozložiť do iného požadovaného tvaru. Vetvičky sú vyrobené z trvácneho ohybného drôtu, ktorý sa pri manipulácii nezlomí a vydrží celú životnosť vianočného umelého stromčeka. Aj vetvičky vyrobené z 3D materiálu sa dajú tvarovať o ohýbať v rôznych smeroch. Tým sa dá tvarovo umelý stromček 3D prispôsobiť Vašim požiadavkám.

Vianočné stromčeky 2019

    

Umelé vianočné stromčeky predaj.

Umelé vianočné stromčeky

   

    

Umelé vianočné stromčeky predaj.
Posted in Vianočné ihličie a čečina na vianoce.,Vianočné stromčeky